Таблетки від глистів Мілпразон для кошенят 2 табл в уп

KRKA
172,00
грн.
Склад: 1 таблетка містить діючі речовини: мілбеміцин оксим - 4 мг, празіквантел - 10 мг. Допоміжні речовини: оксид заліза жовтий (Е172), титану діоксид (Е171), целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, повідон, натрію кроскармелоза, кремній колоїдний безводний, магнію стеарат, гіпромелоза, тальк, пропіленгліколь, ароматизатор м'яса, порошок дріжджів.

Мілбеміціну оксим - макроциклічний лактон, отриманий в результаті ферментації Streptomyces hygroscopicus, типу Aureolacrimosus, активний щодо личинок та імаго нематод, які паразитують у травному каналі котів, а також щодо личинок нематод Dirofilaria immitis (мікродирофілярій).
Механізм дії мілбеміцину зумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (СІ), що призводить до поляризації мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита.
Празіквантел є похідним ацильованого піразинізохіноліну. Празіквантел активний щодо цестод і трематод. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію ( Са2+), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегументу, що призводить до загибелі паразита і сприяє його виведенню з організму тварин.

Показання до застосування: профілактика та лікування котів при інвазіях, спричинюваних цестодами (личинковими і статевозрілими формами) - Dipylidium сапіпит, Taenia spp., Echinococcus spp.; нематодами - Ancylostoma tubaeforme, Toxocara cati, Dirofilaria immitis (профілактика захворювання); в т.ч. при комбінованих нематодо-цестодозних інвазіях. Препарат також можна застосовувати для профілактики дирофіляріозу серця (Dirofilctria immitis'), якщо показане супутнє лікування проти цестод.
Ви можете придбати
Click to order
Оформлення замовлення
Total: 
Ім*я
Прізвище
Електронна адреса
Телефон
Виберіть тип доставки
Область
Місто
Відділеня №
Зателефонувати для уточнення замовлення
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обработку своїх персональних даних
ПРОМОКОД
Коментар до замовлення
Payment method
Made on
Tilda