Антисептик для рук (гель) SVITECO PPG із пробіотиками

80,00
грн.

SVITECO PPG має антибактеріальну, протигрибкову та противірусну дію. Після дезінфекції пробіотичні бактерії, що містяться в PIP ProbioGel, утворюють здорову мікрофлору шкіри.


SVITECO PPG має властивості кондиціонування та зволоження. Він освіжає руки, не вимагаючи використання води, та залишає на шкірі приємне відчуття гладкості.


Тривала дія до 8-ми годин


Як це працює? Колонії Bacillus створюють пробіотичну біоплівку, що захищає поверхню шкіри. Біоплівка не дає можливості вірусам та іншій патогенній мікрофлорі затримуватись на поверхні.


Що це дає? Протидіяє поширенню вірусів. Завдяки можливості Bacillus виробляти альфа-2-інтерферон та більше 200 біоречовин, забезпечується тривала противірусна та антибактеріальна дія.


Додаткові переваги: гліцерин та пантенол дозволяють перешкодити висиханню шкіри, що нерідко відбувається при частому використанні складів на спиртовій основі.


Основні властивості:


НЕ сушить і НЕ ушкоджує шкіру

Пролонгований захист 8 годин

Створює здорову мікрофлору на шкірі


Склад: Етиловий спирт 65%, Вода очищена, Ізопропіловий спирт, Bacillus ferment, Bacillus subtilis, Ензими, Пантенол, Гліцерин, акриловий сополімер.


Об'єм: 50 мл, 150 мл, 500 мл, 5000 мл

Тип: Пробіотичний

Ви можете придбати
Click to order
Оформлення замовлення
Total: 
Ім*я
Прізвище
Електронна адреса
Телефон
Виберіть тип доставки
Область
Місто
Відділеня №
Зателефонувати для уточнення замовлення
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обработку своїх персональних даних
ПРОМОКОД
Коментар до замовлення
Payment method
Made on
Tilda