Sviteсo - MBT Висококонцентрований біологічний засіб у вигляді порошку

KRKA
2310,00
грн.

Властивості: Факультативні анаеробні ферментообразуючі пробіотичні культури у складі продукта зменшують тверду фракцію відходів, витісняють патогенні бактерії, знищують запахи та зміст аміаку, трансформують нітрати до молекулярного азоту.

Пробіотичний засіб для швидкого знезараження посліду та зменшення запахів гною та інших органічних відходів в накопичувачах та лагунах на тваринницьких фермах, птахівницьких фабриках, очисних спорудах та відстійниках, у тому числі на підприємствах харчової промисловості, приватних господарствах та закладах комунального господарства.


Спосіб застосування і дози: З метою очищення лагун вживаємо 1 кг Sviteco-MBT на 7 000 тонн рідини, повторюючи внесення щотижнево в 1-й місяць та 1 раз на місяць у подальшому;

В птахівництві для обробки підстилки із рахунку 3 г Sviteco-MBT на 1 тонну посліду одноразово. Бажано обробку проводити до посадки курчат з урахуванням об’єму посліда очікуємого наприкінці циклу.

В свинокоплексах щомісячно: секція дорощування 50г/500 голів; секція відкорму 100 г/500 голів; свиноматки 150 г/500 голів; секція опоросу 200 г/500 свиноматок; Для досягнення довготривалого ефекту рекомендується застосування разом з пробіотичними продуктами ТМ Sviteco.

Склад: в 1 г Бактеріальні культури та спори 1,67 *10, ензими.

Термін придатності: З6 місяців з дати виробництва.

Зберігати при температурі до 25 С, в захищеному від прямих сонячних променів місці.


Об'єм: 400 г, 600 г.

Ви можете придбати
Click to order
Оформлення замовлення
Total: 
Ім*я
Прізвище
Електронна адреса
Телефон
Виберіть тип доставки
Область
Місто
Відділеня №
Зателефонувати для уточнення замовлення
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обработку своїх персональних даних
ПРОМОКОД
Коментар до замовлення
Payment method
Made on
Tilda