ЧОМУ ПРОБІОТИКИ

Probioday
Всё очень просто.
Чому ми обрали пробіотики
Якщо ви хочете, щоб будинок, речі та посуд був не просто чистим, але й безпечним, фахівці в галузі охорони здоров'я рекомендують використовувати натуральні миючі засоби, що не містять небезпечних хімічних речовин.
Багато хімічних чистячих і пральних порошків розроблені з використанням синтетичної сировини з масляних відходів. Ці миючі засоби агресивні і не мають тенденції руйнуватися природним чином, накопичуючись і забруднюючи довкілля.


Однак одних тільки натуральних інгредієнтів недостатньо: для того, щоб домашнє середовище було безпечним і здоровим, необхідно підтримувати баланс домашньої мікрофлори, який невидимий неозброєним оком. Цього можна добитися за допомогою пробіотиків, що чистять, і миючих засобів пробіодей.

1
Основа Пробіодей
Екологічність
Пробіотичні миючі засоби складаються тільки з екологічно чистих матеріалів у розумному поєднанні природи та науки. Вони використовують лише неагресивні хімічні речовини, які безпечні для вашої білизни, посуду та будинку, а також для навколишнього середовища. Пробіотичні продукти не викликають алергічних реакцій або подразнень, підходять людям з алергією та чутливою шкірою.

Ефективність
Завдяки своєму унікальному складу миючі засоби швидко видаляють плями, бруд та гарантують бездоганний результат. Гель для душу із пробіотиками делікатно очищає шкіру, зберігаючи її природну мікрофлору.
Захист
Пробіотики відновлюють природний мікробіологічний баланс, створюють сприятливе для людини середовище, яке захищає нас від поширення шкідливих бактерій. Після потрапляння на одяг, поверхні або шкіру, корисні бактерії мають миттєву дію: пробіотики, приготовані за спеціальною технологією інкапсуляції, оживають і починають розмножуватися за частки секунди, покриваючи всю поверхню, не залишаючи місця для інших мікроорганізмів.
ЩО ЦЕ НАМ ДАЄ?
Ми гарантуємо, що це Вам сподобається
100%
Ефективність
За аналогією з популярними миючими засобами
Аllergy free
Аллергики тоже могут иметь чистый дом. Даже с детьми!
Здоров'я
Меньше хвороб, краща шкіра.
Тому що всередині справді пробіотики!

2
Найпоширеніші алергени у вашому будинку
ПОБУТОВА ХІМІЯ
Причини виникнення алергії
Хлор.Використовується для дезинфекції. Викликає опіки на шкірі та слизових оболонках, пошкодження волосяних фолікул.
Фосфати. Використовується для пом'якшення води. Особливо може накопичуватися в організмі, ушкоджуючи всі внутрішні органи. Особливо небезпечний для довкілля.
Формальдегід, який застосовується для усунення цвілевих грибків у складі засобів для обробки ванних кімнат та туалетів;
Дистиляти нафтові, які застосовуються у поліролях для поверхонь із металу.
Аміак, який додають до складу для обробки скла.

ЦВІЛЬ (ПЛІСНЯВА)
Цвіль – це грибок, здатний рости та розмножуватися як на вулиці, так і в будинку.
Симптоми алергії на цвіль виявляються як зміни роботи різних органів. Якщо цвілеві гриби проникають у дихальні шляхи людини, то в нього можуть розвиватися кашель, нежить із рясним закінченням рідини, часте чхання, почуття закладеності та здавлювання у грудній клітці, ядуха.
При контакті цвілі зі шкірою людини виявляються такі симптоми:
 • почервоніння шкіри, що супроводжується свербінням;
 • невеликий набряк;
 • сльозотеча та короста очей;
 • загострення астми.
ПИЛОВІ КЛІЩІ
Присутність кліщів у наших квартирах може спричинити появу різних алергічних захворювань. Серед них:
 • бронхіальна астма;
 • алергічний кон'юнктивіт;
 • алергічний риніт;
 • алергічний дерматит;
 • респіраторні алергози;
 • атопічний дерматит;
 • кон'юнктивіт;
 • ринокон'юнктивіт;
 • набряк Квінке;
 • акародерматити;
 • глибокі акаріази.
Сильна алергічна реакція на пилових кліщів може викликати набряк Квінке, який може призвести до гіпоксії і навіть стати причиною смертельного результату.
ПРОБІОТИКИ ПРАЦЮЮТЬ ЗА ПРИНЦИПОМ
витіснення цими пробіотичними бактеріями патогенних мікроорганізмів (бактерій, грибків та сапрофітів) з області, яку вони колонізують.
ПРОБІОТИКИ ВИРІШУЮТЬ ЦІ ПРОБЛЕМИ
Це відмінна особливість характеру добрих бактерій
Органічні миючі
При використанні органічних засобів для очищення будинку відпадає проблема появи симптомів алергії, що викликаються побутовою хімією!
Пробіотичні чистячі засоби
Активно розмножуючись пробіотики заселяють весь доступний простір і поверхні, «виїдають» всю погану органіку, у тому числі цвіль (грибки).
Пробіотичні миючі засоби
Пробіотики заселяють весь доступний простір і поверхні, у тому числі і продукти життєдіяльності кліщів сапрофітів, і в результаті вони не розмножуються.

3
Пробіотики для гігієни дітей
Всі знають про те, наскільки пробіотики корисні для лікування малюків, для стабілізації їх травлення та зміцнення імунної системи. При цьому мало хто знає, що пробіотики можуть стати відмінними союзниками щодо підтримки чистоти простору та безпечної гігієни малюків.
Сьогодні існує велика кількість так званої «дитячої» косметики та засобів догляду. Це різні шампуні і гелі, які не щипають очі, мають приємний цукерковий аромат і привабливий для малюків дизайн. Проте навіть у таких «дитячих» засобах гігієни можуть бути шкідливі хімічні речовини та небезпечні алергени.
ГІГІЄНА
Пробіотик для дітей, що додається в якісні та нешкідливі гелі для душу, а також мило чи крем – це вірний союзник у боротьбі не тільки з небезпечними мікробами, але й з подразненнями на шкірі. Використання засобів гігієни зі щадним, дбайливим та ніжним захисним комплексом – хороший спосіб для дітей запобігти неприємним відчуттям на шкірі від використання агресивного лужного мила та гелів.
ДОГЛЯД
«Добрі» бактерії не лише усувають «злих», а й перешкоджають розмноженню небезпечних патогенів, які можуть спричинити серйозні захворювання. З урахуванням того, що діти постійно знаходять джерела всіляких забруднень і відчувають щире задоволення від контакту з ними, ефект очищення, що довго грає, особливо важливий.
ЗАХИСТ
Пробіотики у дитячій кімнаті формують чисту та здорову атмосферу, захищають імунітет усієї сім'ї та дитини. Вони видаляють небезпечні патогени, а також борються із негативним впливом сапрофітів. Ці підступні пилові кліщі, незважаючи на свої мікроспопічні розміри, зазнають величезної шкоди людському організму, провокуючи розвиток різноманітних захворювань та алергії.
Made on
Tilda